Contact

Algemeen:

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115JB Schiedam

Factuuradres

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

t: 088 1600 580
e: info@vakwijs.nl

iban NL15 RABO 0138 7631 35

kvk 30232551
btw NL818739034B01

 

Algemene info | +31(0)88 1600 580
info@vakwijs.nl

Isabelle de Wolf | Coördinator opleidingen/ subsidiedesk
idwolf@vakwijs.nl

Esther Voorthuijsen | Coördinator opleidingen/ subsidiedesk
evoorthuijsen@vakwijs.nl

Jacqueline Bravenboer | Coördinator opleidingen
jbravenboer@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Henri Hiemstra | Operationeel manager
hhiemstra@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Amsterdam:

Bart van Duijn | Instructeur elektrotechniek
bvduijn@vakwijs.nl

Eric Goes | Instructeur elektrotechniek
egoes@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Wim Hoogduin | Instructeur instrumentatie en procestechniek
whoogduin@vakwijs.nl

Bas Kuipers |  Instructeur elektrotechniek
bkuipers@vakwijs.nl

Wim Stam | Instructeur klimaattechniek
wstam@vakwijs.nl

Apeldoorn:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Wim Hoogduin | Instructeur instrumentatie en procestechniek
whoogduin@vakwijs.nl

Goes:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Norbert Plat | Instructeur elektrotechniek
nplat@vakwijs.nl

Groningen:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Gert Bouwman | Instructeur elektrotechniek
gbouwman@vakwijs.nl

's-Hertogenbosch:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Ad Heesakkers | Instructeur elektrotechniek
aheesakkers@vakwijs.nl

Aart van Hemert | Instructeur lastechniek
avhemert@vakwijs.nl

Michel Heijda | Instructeur installatietechniek
mheijda@vakwijs.nl

Schiedam:

Warner Rosenboom | Adviseur
wrosenboom@vakwijs.nl

Ruud van Aalst | Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@vakwijs.nl

Bert Beyer | Instructeur installatietechniek
bbeyer@vakwijs.nl

Menno Bons | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mbons@vakwijs.nl

Ricky Domacassé | Lesstofbeheerder/ -ontwikkelaar
rdomacasse@vakwijs.nl

Menno van den Engel | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mvdengel@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Jeroen Janssen | Instructeur metaal
jjanssen@vakwijs.nl

Kristian Kruijswijk | Manager Opleiding & Innovatie
kkruijswijk@vakwijs.nl

Henny Lepolder | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
hlepolder@vakwijs.nl

Antonio Ribeiro Pinto | Instructeur lastechniek
aribeiropinto@vakwijs.nl

Aart van der Schoor | Instructeur elektrotechniek
avdschoor@vakwijs.nl

Stefan van Steenbergen | Instructeur rotating
svsteenbergen@vakwijs.nl

Mike Vogelezang | Instructeur piping
mvogelezang@vakwijs.nl

René Griffioen | Marketing manager
rgriffioen@vakwijs.nl

Wesley Weidema | Instructeur elektrotechniek
wweidema@vakwijs.nl

Dian Wijmans | Instructeur besturingstechniek
dwijmans@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Stein:

Michaël Elsenbach | Adviseur
melsenbach@vakwijs.nl

Edmond van de Berg | Instructeur meet- & regeltechniek / robotica
evdberg@vakwijs.nl

Piet Takx | Instructeur elektrotechniek
ptakx@vakwijs.nl

360-view

360° tour in trainingscentra arrow_forward_ios

Onze trainingscentra zijn alvast van binnen te bekijken via Google maps. Loop rond en zie virtueel welke opleidingsfaciliteiten beschikbaar zijn per vestiging.

Planning

Planning

Vakwijs werkt modulair en indien mogelijk individueel. Dit betekent dat we een groot aantal technieken en opdrachten kunnen aanbieden, voor relatief kleine kleine groepen of zelfs individueel. En maatwerk is gemakkelijk samen te stellen uit het modulaire aanbod.

Locaties

Eigen trainingscentra en practicums arrow_forward_ios

Vakwijs heeft 7 trainingscentra verspreid over het land. We hebben een deel van onze opleidingsopstellingen in mobiele skids gebouwd, zodat we waar mogelijk kunnen opschalen of op uw locatie cursus kunnen geven. Lascursussen worden uitsluitend in Schiedam en Den Bosch aangeboden.

Inclusief lesmateriaal

Praktijkervaren instructeurs

Startdata & locaties

LOADING ...