Contact

Algemeen:

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115JB Schiedam

Factuuradres

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

t: 088 1600 580
e: info@vakwijs.nl

iban NL15 RABO 0138 7631 35

kvk 30232551
btw NL818739034B01

 

Algemene info | +31(0)88 1600 580
info@vakwijs.nl

Esther Voorthuijsen | Coördinator opleidingen
evoorthuijsen@vakwijs.nl

Jacqueline Bravenboer | Coördinator opleidingen
jbravenboer@vakwijs.nl

Isabelle de Wolf | Coördinator opleidingen
idwolf@vakwijs.nl

Rabia el Boussamaki | Coördinator lasopleidingen
reboussamaki@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Henri Hiemstra | Operationeel manager
hhiemstra@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Amsterdam:

Bart van Duijn | Praktijkinstructeur elektrotechniek
bvduijn@vakwijs.nl

Eric Goes | Praktijkinstructeur elektrotechniek
egoes@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Praktijkinstructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Wim Hoogduin | Praktijkinstructeur instrumentatie en procestechniek
whoogduin@vakwijs.nl

Bas Kuipers |  Praktijkinstructeur elektrotechniek
bkuipers@vakwijs.nl

Wim Stam | Praktijkinstructeur klimaattechniek
wstam@vakwijs.nl

Apeldoorn:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Wim Hoogduin | Praktijkinstructeur instrumentatie en procestechniek
whoogduin@vakwijs.nl

Goes:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Norbert Plat | Praktijkinstructeur elektrotechniek
nplat@vakwijs.nl

Groningen:

Renske Generaal | Adviseur
rgeneraal@vakwijs.nl

Gert Bouwman | Praktijkinstructeur elektrotechniek
gbouwman@vakwijs.nl

's-Hertogenbosch:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Ad Heesakkers | Praktijkinstructeur elektrotechniek
aheesakkers@vakwijs.nl

Aart van Hemert | Praktijkinstructeur lastechniek
avhemert@vakwijs.nl

Michel Heijda | Praktijkinstructeur installatietechniek
mheijda@vakwijs.nl

Schiedam:

Warner Rosenboom | Adviseur
wrosenboom@vakwijs.nl

Ruud van Aalst | Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@vakwijs.nl

Joris Boerboom | Specialist blended learning
jboerboom@vakwijs.nl

Bert Beyer | Praktijkinstructeur installatietechniek
bbeyer@vakwijs.nl

Menno Bons | Praktijkinstructeur elektrotechniek en instrumentatie
mbons@vakwijs.nl

Ricky Domacassé | Lesstofbeheerder/ -ontwikkelaar
rdomacasse@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Praktijkinstructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Jeroen Janssen | Praktijkinstructeur metaal
jjanssen@vakwijs.nl

Kristian Kruijswijk | Manager Opleiding & Innovatie
kkruijswijk@vakwijs.nl

Henny Lepolder | Praktijkinstructeur elektrotechniek en instrumentatie
hlepolder@vakwijs.nl

Antonio Ribeiro Pinto | Praktijkinstructeur lastechniek
aribeiropinto@vakwijs.nl

Aart van der Schoor | Praktijkinstructeur elektrotechniek
avdschoor@vakwijs.nl

Stefan van Steenbergen | Prakrijkopleider rotating
svsteenbergen@vakwijs.nl

Mike Vogelezang | Praktijkinstructeur piping
mvogelezang@vakwijs.nl

René Griffioen | Marketing manager
rgriffioen@vakwijs.nl

Sabrine Petrie | Officemanager
spetrie@vakwijs.nl

Dian Wijmans | Praktijkinstructeur besturingstechniek
dwijmans@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Stein:

Michaël Elsenbach | Adviseur
melsenbach@vakwijs.nl

Edmond van de Berg | Praktijkinstructeur meet- & regeltechniek / robotica
evdberg@vakwijs.nl

Piet Takx | Praktijkinstructeur elektrotechniek
ptakx@vakwijs.nl

360-view

360° tour in trainingscentra arrow_forward_ios

Onze trainingscentra zijn alvast van binnen te bekijken via Google maps. Loop rond en zie virtueel welke opleidingsfaciliteiten beschikbaar zijn per vestiging.

Planning

Planning

Vakwijs werkt modulair en indien mogelijk individueel. Dit betekent dat we een groot aantal technieken en opdrachten kunnen aanbieden, voor relatief kleine kleine groepen of zelfs individueel. En maatwerk is gemakkelijk samen te stellen uit het modulaire aanbod, tegen lage prijzen.

Locaties

In de buurt arrow_forward_ios

Vakwijs heeft 7 trainingscentra verspreid over het land. We hebben een deel van onze opleidingsopstellingen in mobiele skids gebouwd, zodat we waar mogelijk kunnen opschalen of op uw locatie cursus kunnen geven. Lasboxen hebben we in Zowel Schiedam als Den Bosch staan.

Startdata & locaties

LOADING ...