Contact

Algemeen:

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115JB Schiedam

Factuuradres

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

t: 088 1600 580
e: info@vakwijs.nl

iban NL15 RABO 0138 7631 35

kvk 30232551
btw NL818739034B01

 

Algemene info | +31(0)88 1600 580
info@vakwijs.nl

Isabelle de Wolf | Hoofd opleidingscoördinatie
idwolf@vakwijs.nl

Jacqueline Bravenboer | Coördinator opleidingen
jbravenboer@vakwijs.nl

Peter van Horik | Coördinator opleidingen/ subsidiedesk
pvhorik@vakwijs.nl

Henri Hiemstra | Operationeel manager
hhiemstra@vakwijs.nl

Kristian Kruijswijk | Onderwijskundige
kkruijswijk@vakwijs.nl

Loes Vermeer | Coördinator opleidingen
Lvermeer@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Amsterdam:

Eric Goes | Instructeur elektrotechniek
egoes@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Nick Wassink | Instructeur elektrotechniek
nwassink@vakwijs.nl

 

Apeldoorn:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Wim Gijsbertsen | Instructeur elektrotechniek
wgijsbertsen@vakwijs.nl

Goes:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Norbert Plat | Instructeur elektrotechniek
nplat@vakwijs.nl

Groningen:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Mijndert Vink | Instructeur elektrotechniek
mvink@vakwijs.nl

's-Hertogenbosch:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Aart van Hemert | Instructeur lastechniek
avhemert@vakwijs.nl

Michel Heijda | Instructeur installatietechniek
mheijda@vakwijs.nl

Schiedam:

Valeska Brusse | Adviseur
vbrusse@vakwijs.nl

Ruud van Aalst | Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@vakwijs.nl

Bert Beyer | Instructeur installatietechniek
bbeyer@vakwijs.nl

Menno Bons | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mbons@vakwijs.nl

Ricky Domacassé | Lesstofbeheerder/ -ontwikkelaar
rdomacasse@vakwijs.nl

Menno van den Engel | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mvdengel@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Jeroen Janssen | Instructeur metaal
jjanssen@vakwijs.nl

Nico Koornneef | Instructeur Piping
nkoornneef@vakwijs.nl

Henny Lepolder | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
hlepolder@vakwijs.nl

Antonio Ribeiro Pinto | Instructeur lastechniek
aribeiropinto@vakwijs.nl

Stefan van Steenbergen | Instructeur rotating
svsteenbergen@vakwijs.nl

René Griffioen | Marketing manager
rgriffioen@vakwijs.nl

Wesley Weidema | Instructeur elektrotechniek
wweidema@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Stein:

Michaël Elsenbach | Adviseur
melsenbach@vakwijs.nl

John-Paul Colaris | Instructeur elektrotechniek
jpcolaris@vakwijs.nl

Piet Takx | Instructeur elektrotechniek
ptakx@vakwijs.nl

Techniek in praktijk arrow_forward_ios

Voor ons is leren het opdoen van ervaring die je echt kunt gebruiken.
“Betekenisvolle ervaring” noemen we dat. De kans krijgen om iets te doen wat je eigenlijk nog niet kan. Wij vinden dat je pas iets hebt geleerd als je weet hoe je die kennis toe kunt passen. In jouw praktijk van alle dag.

Planning

Onze vakmodules, jouw planning arrow_forward_ios

Vakwijs werkt modulair en indien mogelijk individueel. Dit betekent dat we een groot aantal technieken en opdrachten kunnen aanbieden, voor relatief kleine kleine groepen of zelfs individueel. En maatwerk is gemakkelijk samen te stellen uit het modulaire aanbod.

Locaties

Trainingscentra en practica arrow_forward_ios

Vakwijs heeft 7 trainingscentra verspreid over het land. We hebben een deel van onze opleidingsopstellingen in mobiele skids gebouwd, zodat we waar mogelijk kunnen opschalen of op uw locatie cursus kunnen geven. Lascursussen worden uitsluitend in Schiedam en Den Bosch aangeboden.

Inclusief lesmateriaal

Het lesmateriaal is standaard inbegrepen in onze vakmodules. Zowel digitaal via ons leerplatform, als fysiek in de vorm van lesmappen.

360-view

360° tour in trainingscentra arrow_forward_ios

Onze trainingscentra zijn van binnen te bekijken via Google maps. Loop rond en zie virtueel welke opleidingsfaciliteiten beschikbaar zijn per vestiging.

Startdata & locaties

LOADING ...