Contact

Vakwijs

Algemeen:

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Factuuradres

Vakwijs B.V.
Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

iban NL15 RABO 0138 7631 35

kvk 30232551
btw NL818739034B01

Algemene info | +31(0)88 1600 580
info@vakwijs.nl

 

Opleidingscoördinatie

Henri Hiemstra | Operationeel manager
hhiemstra@vakwijs.nl

Isabelle de Wolf | Hoofd opleidingscoördinatie
idwolf@vakwijs.nl

Jacqueline Bravenboer | Coördinator opleidingen
jbravenboer@vakwijs.nl

Loes Vermeer | Coördinator opleidingen
Lvermeer@vakwijs.nl

Judith ten Have | Coördinator opleidingen
jthave@vakwijs.nl

Mireille van den Heuvel | Coördinator opleidingen
mvdheuvel@vakwijs.nl

Pleun Donders | Coördinator opleidingen
pdonders@vakwijs.nl

Adviseurs

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Gijs Zwaan - IWC | Adviseur lasopleidingen
gzwaan@vakwijs.nl

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Michael Elsenbach | Adviseur
melsenbach@vakwijs.nl

Peter van Winssen | Directeur
pvwinssen@vakwijs.nl

Amsterdam:

Eric Goes | Instructeur elektrotechniek
egoes@vakwijs.nl

Veli Öcal | Instructeur installatietechniek
vocal@vakwijs.nl

Apeldoorn:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Wim Gijsbertsen | Instructeur elektrotechniek
wgijsbertsen@vakwijs.nl

Den Bosch:

Bas Boon | Instructeur elektrotechniek
bboon@vakwijs.nl

Goes:

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Norbert Plat | Instructeur elektrotechniek
nplat@vakwijs.nl

Groningen:

Marc van Ginkel | Adviseur
mvginkel@vakwijs.nl

Meindert Vink | Instructeur elektrotechniek
mvink@vakwijs.nl

Jan Spoelstra | Instructeur installatie/ koudetechniek
jspoelstra@vakwijs.nl

Heerhugowaard:

Martin Hovius | Instructeur lastechniek
mhovius@vakwijs.nl

's-Hertogenbosch:

Aart van Hemert | Instructeur lastechniek
avhemert@vakwijs.nl

Arno Brabers | Adviseur
abrabers@vakwijs.nl

Paul Jansen | Instructeur
pjansen@vakwijs.nl

Marcel Meulensteen | Instructeur
mmeulensteen@vakwijs.nl

Schiedam:

Bert Beyer | Instructeur installatietechniek
bbeyer@vakwijs.nl

Menno Bons | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mbons@vakwijs.nl

Valeska Brusse | Adviseur
vbrusse@vakwijs.nl

Ricky Domacassé | Lesstofbeheerder/-ontwikkelaar
rdomacasse@vakwijs.nl

Menno van den Engel | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
mvdengel@vakwijs.nl

Rene Griffioen | Marketing manager
rgriffioen@vakwijs.nl

Ralph Heerschap | Instructeur elektrotechniek en instrumentatie
rheerschap@vakwijs.nl

Antonio Ribeiro Pinto | Instructeur lastechniek
aribeiropinto@vakwijs.nl

Stefan van Steenbergen | Instructeur rotating
svsteenbergen@vakwijs.nl

Wesley Weidema | Instructeur elektrotechniek
wweidema@vakwijs.nl

Stein:

John-Paul Colaris | Instructeur elektrotechniek
jpcolaris@vakwijs.nl

Michaël Elsenbach | Adviseur
melsenbach@vakwijs.nl

Piet Takx | Instructeur elektrotechniek
ptakx@vakwijs.nl

 

Techniek in praktijk arrow_forward_ios

Voor ons is leren het opdoen van ervaring die je echt kunt gebruiken.
“Betekenisvolle ervaring” noemen we dat. De kans krijgen om iets te doen wat je eigenlijk nog niet kan. Wij vinden dat je pas iets hebt geleerd als je weet hoe je die kennis toe kunt passen. In jouw praktijk van alle dag.

Planning

Onze vakmodules, jouw planning arrow_forward_ios

Vakwijs werkt modulair en indien mogelijk individueel. Dit betekent dat we een groot aantal technieken en opdrachten kunnen aanbieden, voor relatief kleine kleine groepen of zelfs individueel. En maatwerk is gemakkelijk samen te stellen uit het modulaire aanbod.

Locaties

Trainingscentra en practica arrow_forward_ios

Vakwijs heeft 9 trainingscentra verspreid over het land. We hebben een deel van onze opleidingsopstellingen in mobiele skids gebouwd, zodat we waar mogelijk kunnen opschalen of op uw locatie cursus kunnen geven. Lascursussen worden uitsluitend in Schiedam, Heerhugowaard en Den Bosch aangeboden.

procestechniek-cursus

Vakwijzer arrow_forward_ios

Gebruik de vakwijzer om je traject vorm te geven of maak een selectie uit de vakopleidingen.

360-view

360° tour in trainingscentra arrow_forward_ios

Onze trainingscentra zijn van binnen te bekijken via Google maps. Loop rond en zie virtueel welke opleidingsfaciliteiten beschikbaar zijn per vestiging.

Startdata & locaties

LOADING ...